Şenlik Günlüğü 2018

5. Samsun 19 Mayıs Vosvos Şenliği’ni 18-20 Mayıs 2018 tarihleri arasında yine Batıpark’taki şenlik alanımızda gerçekleştirdik.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı içerisinde yer alan şenliğimizin 3 temel amacı vardı.

Kurumsal Tanıtım Dosyamızda anlatıldığı üzere:
Amaç sacayağını,
-VEFA,
-EĞLENCE ve
-TURİZM TANITIMI olarak belirlemiştik..

Bu temel amaçlara yönelik olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da hazırlıklara erken başladık.

Kurumsal dökümanlarımızı hazırladık ve Ramazan Ayının başlangıç günlerine gelen Şenliğimiz için dört bir yana haber saldık..

Kurumsal dökümanlarımız dahil bütün hazırlıklarımızı yaptık. Pankart ve afişlerimizi Şehrin dört bir yanına astık.  Bu yıl önceki yıllardan farklı olarak, Tüm etkinliklerimize Samsun Halkının da katılımını, bu anlamlı kutlamayı onların da bizimle birlikte gerçekleştirmelerini arzu ediyorduk. Bu hedefimize uygun olarak tanıtım çalışmalarımızda, kutlama alanımıza, eğlence ve etkinliklerimize Samsun Halkını da davet etmeyi unutmadık. Bu daveti sosyal medya, Samsun’un dört bir yanını donattığımız afiş ve pankartlar yanında, Şehrin bazı hareketli noktalarına park ettiğimiz afişlerle donattığımız vosvoslarla destekledik.
Ve ol hikayemiz şöyleydi..

Üyemiz Ömer Kurt’un işlettiği Sokak Köftecisi Canik’te bir özel lezzet mekanı. Ömer’in 5-6 tane üstü açık vosvosu var. Özel günler için bunları kiralıyor. Aklınızda bulunsun 🙂

Hazırlıklar

Bu güzel haber üzerine Emre sevinçten havalara uçtu..