Deniz Esra ve Barış Evlendi

Samvos üyesi arkadaşlarımızdan Barış Şen ve Deniz Esra Şadi‘nin nikah töreni Batıpark’ta Niyazi Kesim (Eski Fevzi Restoran) Nikah salonunda yapıldı.
Vosvosçu dostları, sade bir törenle dünya evine giren çift’i bu özel gününde yalnız bırakmadı.Gelin alma konvoyuna vosvoslarıyla katılan Samvos
Dernek üyeleri, coşkulu ve eğlenceli görüntüler oluşturdular.

Barış, hardal rengi vosvosunu süsleyerek, Terme’ye ‘gelin alma’ya kendi vosvosu ile gitti.
Önceki günlerden bakımı yapılan, pırıl pırıl yıkanıp süslenerek bu özel göreve hazırlanan vosvos’un, tam da gelinin alınıp yola çıkılacağı sırada, ‘çalışma  konusundaki negatif yaklaşımı’ Başkan Ümit Suluova tarafından “Geleneksel yol kesme adeti” olarak değerlendirildi.  Başkan tarafından “bahşişi” verilen vosvos çalışarak Samsun’a, nikah salonuna doğru yoluna devam etti.

Değerli kardeşlerimize, mutlu ve sağlıklı ve birlikte bir ömür dilerken, yeni gelin kardeşimiz Deniz Esra’ya  da Samvos ailesine hoş geldin, iyi ki geldin diyoruz.

“Deniz Esra ve Barış Evlendi” için 2 yanıt

 1. Bu ozel ve mutlu gunumuzde ve de her zaman Baris ‘ imin yaninda olan , dostluk ve dayanismalarini esirgemeyen sevgili SAMWOS ailesinin guzel insanlarina en icten tesekkurlerimle…
  Gercekten iyi ki varsiniz.
  Sevgimle…

 2. Biz wosvogeni bosuna sevmedik…
  Dostluk, dayanisma ,duyarlilik, ozveri
  tamda wosvogen sevdalilarinin isi…
  Baris’ imin her kosulda yaninda olan SAMWOS ailesinin guzel insanlari sagolun varolun…
  Sevgimle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir