SAMVOS GENEL KURULU YAPILDI

Samvos Genel Kurul’u 16 Şubat 2019 Cumartesi günü Atakum, Aşgana Cafe’ de yapıldı.
Mevcut üyelerin tamamına yakının katılımıyla gerçekleştirilen; Halük Özmen’in Divan Başkanlığındaki, Mehmet Cihat Babillioğlu ve Serkan Noyan’ın Divan kurulu tarafından yönetilen  Genel Kurul’da Yönetim ve Denetim Kurulları seçimi yapıldı. Seçim sonucunda oy birliği ile aşağıdaki listede isimleri bulunan üyeler yönetim ve denetim kurulları asil ve yedek üyeliklerine seçildi.

Yönetim Kurulu Genel Kurul’dan sonra yaptığı ilk toplantıda görev dağılımını belirleyerek Ümit Suluova’yı Başkan, Halük Özmen’i Genel Sekreter, Burak Güldalı’yı ise Sayman olarak belirledi. Yönetim Kurulu üyesi Özer Özküçük  Sosyal İlişkiler’den sorumlu Başkan Yardımcılığına, Emre Yanık ise İdari İşlerden sorumlu Başkan yardımcılığına getirildi.
Genel Kurul’un oy birliği ile seçtiği Kurulları oluşturan isimler şu şekilde gerçekleşti:

Genel Kurul esnasında Divan Başkanı tarafından söz verilen Başkan Ümit Suluova Genel Kurula seslendi. Suluova konuşmasında :  “..Şüphesiz ilerleyen zamanlarda üye sayımız artacak. Çünkü üye kabulünde adaylardan, araçlarının motorlarının vosvos motoru olması değil yüreklerinin bir vosvoscu yüreği olması şartını arıyoruz.
Vosvoscu yüreği nedir?
Vosvosçu yardımseverdir, iyilik severdir, iyiliğin bulaşıcı olduğuna inanır. Vosvoscu çevre dostudur. Kadına, çocuğa, doğaya, insana hayvana saygılıdır. Ve elbette vosvoscu, Atatürk’e vefa ve şükran duygularıyla doludur. ” 
dedi..
Ayrıca Ümit Suluova’nın sözlü teklifine Genel Kurul üyelerinin katılımı ile Bülent Çelik’e, ‘Samvos Onursal Başkanı’ ünvanı verilmesi kararlaştırıldı.

Aşgana Cafe Toplantı salonunda 27 üyenin 22’sinin katılımı ile Genel Kurul Toplantısı yapıldı.
Başkan Ümit Suluova’nın listesi ‘tek liste olarak genel kurulun oy birliği ile yönetime yeniden seçildi.
Başkan Ümit Suluova’nın önergesi ile Bülent Çelik’e Samvos Onursal Başkanı ünvanı verildi.
Toplantı sonrası üyelerin bir kısmı birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir