Asarcık Hayvan Barınağı Ziyareti

5 Şubat 2018 Pazar günü Haluk Özmen arkadaşımızın ‘Proje Liderliğinde’ SAMVOS ailesi olarak sokak hayvanlarına dokunduk.
ADD, TEMA VAKFI, ÇYDD, G1, AKSİ PEDAL Sivil Toplum Kuruluşlarının değerli temsilcileri ile birlikte, SAMVOS Başkan ve üyeleri bir araya gelerek Asarcık’da bulunan hayvan barınağında yaşayan sokak hayvanlarına bir Pazar ziyareti yaptık. Onlara küçük bir miktar yiyecek, içecek aracılığı ile dokunmaya, onları okşamaya ve e önemlisi bu yaralı yüreklerin insanlara güvenlerini tazelemeye çalıştık.
Onlar için yeni projeler üretme ümit ve kararıyla vedalaştık.
Günün en anlamlı olayı, Haluk arkadaşımızın kızı Rüzgar’ın, barınağa yeni bırakılmış, şaşkın yavru “Şerbet”i sahiplenmesi oldu..

Ziyaretle ilgili olarak Hayvan Gönüllüleri Derneği’nin sosyal medya sayfasından yayınladığı güzel temenni ve Ceyhan DENİZ’e vefa duyguları içeren aşağıdaki mesajını da sizlerle buradan paylaşıyoruz.

 

“Merhaba arkadaşlar 
Samsun Sokak Canlarımız için SAMVOS kulübünün düzenlemiş olduğu çok güzel bir etkinliğe davet edilmenin haklı gururunu yaşadık bu gün. El ele verip bir farkındalık oluşturmak önceliğimizdi. Artık hep birlikte STK lar olarak canlar için kalıcı çözümler bulacağımız temennisindeyiz. ?❤️
ADD Başkanı Işık ÖZKEFELİ,
TEMA Vakfı Başkanı Leman ÖZAY, 
ÇYDD Başkanı Yaşar Sezen,
G1 Oluşumu Dr. Gülay Oğuz 
Karikatürist Gazeteci yazar Bülent ÇELİK SamWos Başkanı Ümit SULUOVA
Aksi Pedal Bisiklet Grubu Başkanı Yılmaz SEZEN 
Yıllarca bu canları bakıp besleyen koşulsuzca hayatını onlara adayan Samsun’un değerli hayvanseverlerinden Ceyhan DENİZ’e öncelikle acil şifalar diler, teşekkürlerimizi borç biliriz.
Hayvan Gönüllüleri Derneği”

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir